KÜTÜPHANE otomasyonu

Barkodlu Kütüphane Otomasyon Programı

BARKODLU KÜTÜPHANE PRO

Son derece ayrıntılı yazılmış, çok kullanışlı bir Barkodlu Kütüphane Otomasyon Programı.
Kütüphanelerinizdeki kitaplarınızı kolaylıkla takip etmenizi sağlayacak, kitap alan ve almayan üyelerinizi görebileceğiniz, SMS göndererek günü gelen veya yaklaşan kitapları hatırlatabileceğiniz çok ayrıntılı bir program.

Zamanı Siz Ayarlayın

Kitap vereceğiniz süreyi ayarlardan kendiniz seçebilir, Süreyi uzatabilir ya da kısa tutabilirsiniz.

AYRINTILAR

Kitap Alma ve Verme İşinizi Hızlandırın

Barkodlu Kütüphane Otomasyon Programı sayesinde üyelerinize kitapları hızlı bir şekilde verip kayıt altına alın. 

AYRINTILAR

Kitaplarınızın Kaybolmasını Engelleyin

Barkodlu Kütüphane Otomasyon Programı sayesinde kitaplarınızın kaybolmasının önüne geçebilirsiniz. Hem paradan hem zamandan  kazançlı çıkarsınız.

AYRINTILAR

İstatistiklerle Üyelerinizi Değerlendirin

Barkodlu Kütüphane Otomasyon Programı sayesinde en çok kitap alan üyeleri, en çok okunan kitapları, en fazla tercih edilen türleri görüntüleyebilirsiniz.

AYRINTILAR

Ayrıntılı Rapor Yazdırın

Barkodlu Kütüphane Otomasyon Programı sayesinde kitaplarınızı, üyelerinizi, gün içinde kitap alanları, kitap getirenleri gün sonunda rapor halinde görebilirsiniz.

AYRINTILAR

Günü Gelince SMS ile Uyarın

Barkodlu Kütüphane Otomasyon Programı sayesinde günü gelen ve teslim edilmemiş kitapları, üyelerinize SMS göndererek hatırlatabilirsiniz.

AYRINTILAR

KOLAY YÜKLEME

Barkodlu Kütüphane Otomasyon Programı ile binlerce kitaplarınızı ve üyelerinizi saniyeler içinde veri tabanına aktarabilir ve programı kullanmaya başlayabilirsiniz.

AYRINTILAR

DÖNEM OLUŞTURMA

Barkodlu Kütüphane Otomasyon Programı ile yıl sonunda yeni dönem oluşturup bir önceki döneme ait verileri görmek ya da kullanmak zorunda kalmazsınız. Kullanmak istediğiniz eski verileri ise saniyeler içerisinde yeni döneme transfer edebilirsiniz. Geçmiş dönem verilerine kullanıcı girişi kısmından kolayca erişebilirsiniz.

AYRINTILAR

ETİKET HAZIRLA

Barkodlu Kütüphane Otomasyon Programı ile kitaplarınız ve üyeleriniz için hazır etiketler hazırlayabilir ve çıktısını alabilirsiniz. Etiket üzerinde ayarlar yapabilir isteğinize göre düzenleyebilirsiniz.

AYRINTILAR